Szkoła Podstawowa EuroSzkoła
pracuje zgodnie ze standardami i programami
wypracowanymi przez Instytut Dobrej Edukacji.

Aktualności

Tutaj znajdują się wszystkie aktualne wiadomości.


Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w rządowym programie Laboratoria Przyszłości. Nasi Uczniowie będą mogli korzystać z wielu wspaniałych pomocy naukowych.
Od początku istnienia EuroSzkoły kładziemy nacisk na rozwój kreatywności i nieszablonowego myślenia. Staramy się, aby nauka była atrakcyjna i pozwalała Uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań. Umożliwiamy Im to nie tylko podczas lekcji, ale także w ramach różnych pozalekcyjnych aktywności, wycieczek czy kół zainteresowań. Teraz mamy możliwość wspólnie z naszymi Uczniami wejść na jeszcze wyższy poziom doświadczania otaczającego nas świata – a to wszystko dzięki eksperymentom z fizyki i chemii, modelom przybliżającym świat fauny i flory, kolorowym planszom edukacyjnym, klockom pozwalającym rozwijać wyobraźnię i innym pomocom dydaktycznym.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszym Facebooku —>
EuroSzkołaPrzedstawiamy Państwu program Dnia Otwartych Drzwi w Euroszkole 🥳
To tylko część atrakcji, które będą czekały na naszych gości w dniu 25 marca (sobota) od godziny 10:00. Serdecznie zapraszamy 😊

REKRUTACJA

Drodzy Rodzice,
Trwa rekrutacja do Szkoły Podstawowej EuroSzkoła. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 25 marca. Szczegóły wydarzenia pojawią się wkrótce- zachęcamy do obserwowania nas na naszym Facebooku.
Aby dołączyć do nas już dzisiaj wystarczy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy Online, odwiedzić nas osobiście lub skontaktować się z nami pod numerem 884 865 745

Z ŻYCIA EUROSZKOŁY…

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęło dopiero nieco ponad dwa miesiące…a w Euroszkole już tyle się wydarzyło! Zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania z życia naszej szkoły. Po więcej zdjęć, materiałów i informacji zapraszamy na naszego Facebooka – Szkoła Podstawowa EuroSzkoła w Koszalinie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rekrutacja uzupełniająca

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice,
Prosimy o zapoznanie się w wewnątrzszkolną instrukcją oraz najważniejszymi informacjami dotyczącymi organizacji i przebiegu egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/2022.

POMOC DLA OBYWATELI UKRAINY

Więcej informacji– tutaj !

REKRUTACJA 2022/2023

Drodzy Rodzice,
zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły podczas dni otwartych, które odbędą się w terminach wskazanych na plakacie.
Serdecznie zapraszamy 🙂

AKCJA REKRUTACJA!

Strony: 1 2